Rekomendacje

Witaj!

Jeśli czytasz artykuły na moim blogu pawelprotas.pl i oglądasz filmy, a treści w nich zawarte pomogły Ci rozwiązać Twój problem, to napisz mi o tym na adres e-mail: kontakt@pawelprotas.pl

Napisz mi tylko wtedy, gdy poczujesz wewnętrzną potrzebę podzielenia się ze mną i czytelnikami tego bloga, swoimi odczuciami i efektami, jakie uzyskałeś w wyniku skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia. Z chęcią też przyjmę konstruktywną krytykę, bo chcę się stale rozwijać, co zwiększy moją wartość, jaką mogę przekazać ludziom.

Mówiąc o swoich przejściach od trudnych początków do sukcesu na polu działań w Internecie, zachęcisz innych do działania. Sukces nie musi być czymś wielkim. Ważne, że wykonałeś krok i zrobiłeś to, co sobie zaplanowałeś, np. napisz, co zrobiłeś, że udało Ci się założyć bloga.

Podaj adres strony internetowej, która powstała lub zmieniła swoje oblicze na lepsze, dzięki materiałom, jakie zamieściłem na moim blogu. Będę Ci bardzo wdzięczny, jak do opinii dołączysz swoje zdjęcie. Może jesteś w stanie nagrać swoją opinię na video, to byłoby rewelacyjnie.

Dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie w rozwój tego bloga

Paweł Protaś

 


Aleksander Szafrański opinia o Paweł Protaś

Pierwszą styczność z Panem Pawłem Protasiem miałem w sierpniu 2012 roku, kiedy poszukiwałem osoby, która pomogłaby mi z poprawą wizualnej strony moich blogów: stocktraders.pl i forexarmy.pl. Samą współpracę wspominam nad wyraz dobrze, bowiem Paweł wdrażał każde rozwiązanie, które chciałem zastosować na stronach, ponadto nagrywał filmy instruktażowe mające mi ułatwić obsługę bardziej skomplikowanych rozwiązań. Na plus należy mu również policzyć szybkie wykonywanie zleceń i dokonywanie poprawek aż do osiągnięcia satysfakcjonującego mnie efektu. Uważam że Paweł jest osobą godną zaufania  i  kompetentną, dlatego  też polecam go jako wykonawcę zleceń związanych z wordpressem.

Aleksander Szafrański

 


Restauracja Meteor opinia o Paweł Protaś

Na Pana Pawła natrafiłem poprzez google szukając pomocy odnośnie obsługi wordpress’a. Mój problem polegał na tym iż firma, która wykonała dla mnie stronę internetową, oddała mi ją niedokończoną oraz podała dane do cms’a bez uprzedniego szkolenia czy wytłumaczenia jak go obsługiwać.
Korzystając z formularza kontaktowego na stronie napisałem do Pawła wiadomość, opisując dokładnie mój problem – następnego dnia zostały już naniesione pierwsze poprawki. Po kilku dniach strona została wykończona zgodnie z moimi WSZYSTKIMI pomysłami oraz nauczyłem się posługiwać wordpress’em, więc jestem niezmiernie wdzięczny Pawłowi za wszystko co zrobił i szczerze wszystkim polecam jego usługi.

Restauracja Meteor

 


Adrian Giereś opinia o Paweł Protaś

Pawła poznałem przez google. Założyłem bloga sekret-natury.pl Standardowy szablon odbiegał znacznie od moich oczekiwań, więc chciałem go zmodyfikować. Szukając materiałów odnośnie wordpress trafiłem na blog Pawła i postanowiłem do niego napisać. Mój pierwszy szablon okazał się niezbyt praktyczny, dlatego Paweł doradził mi zakup odpowiedniego motywu, który będzie spełniał moje oczekiwania. Oczywiście ten motyw również wymagał modyfikacji, co dla Pawła nie stanowiło najmniejszego problemu. Poza tym, że zadbał o sprawy techniczne, udzielił mi również cennych wskazówek. Należę do osób, które ciężko przyswajają czystą teorię z książek, ale dzięki konsultacjom z Pawłem szybciej mogłem zdobyć wiedzę, która znacznie usprawnia prowadzenie bloga. Z każdej rozmowy z Pawłem wynoszę dla siebie coś nowego. Jednym zdaniem, Paweł = solidność, kompetencja, zaufanie.

 

Pozdrawiam Adrian Giereś!


mojewypiekiinietylko.com

Moja przygoda z Pawłem rozpoczęła się ładnych kilka miesięcy temu. Prowadzę bloga kulinarnego http://www.mojewypiekiinietylko.com/ Fajnie to brzmi – prowadzę. I na początku tak się wydawało. Ugotować, sfotografować, opisać i na tym rola się kończy. Nic błędnego. Kiedy się zaczęły „kłopoty” z blogiem rozpoczęliśmy z mężem poszukiwania dobrego informatyka. Przypadkiem, w internecie, natknęłam się na Pawła Protasia. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z taką bezinteresownością, skądinąd, zupełnie obcej osoby. Dowiedzielikśmy się rzeczy, o których w ogóle nie mieliśmy bladego pojęcia, a są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania blogów… i nie tylko. To Paweł zaszczepił w nas niezbędną wiedzę i sprawił, że blog działa, jak powinien. Mimo swojego młodego wieku jest on osobą posiadającą duży zasób wiedzy informatycznej, którą potrafi przekazać w bardzo przystępny, nawet dla laika, sposób. Jest to znajomość bardzo cenna, a z usług Pawła korzystamy do dziś. Jeśli szukacie pomocy oraz rzetelnego  i uczciwego informatyka – gorąco polecam jego usługi.

Danusia


 

inside-job-pl-aleksandra-jagodzinska

Dzięki wartościowym materiałom jakie udostępnił Paweł w świecie internetu – otrzymałam nie tylko niezbędne wskazówki, ale i wsparcie na każdym etapie budowania mojej strony internetowej. W ten sposób rozpoczęłam współpracę z Pawłem, który jest osobą bardzo odpowiedzialną i dbającą o najdrobniejsze szczegóły. Współpraca z nim to nie tylko poczucie satysfakcji, ale i realizacji nawet nieszablonowych pomysłów. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że wiem, że w sytuacjach tzw. „awaryjnych” zawsze mogę liczyć na Pawła, na jego pomoc i fachowe wsparcie. Dziękuję.

Aleksandra Jagodzińska

www.inside-job.pl Świadomy Kierunek Rozwoju