Filmy – Host Then Profits

Host Then Profits

W tym krótkim wpisie chcę poinformować, że utworzyłem nowy dział o nazwie Filmy. Będę w nim umieszczał różnego rodzaju filmy instruktażowe, które nie zostaną umieszczone w żadnym artykule. Dział filmy dostępny jest pod adresem:

http://www.pawelprotas.pl/filmy

Pierwsza seria filmów będzie należeć do kategorii o nazwie Host Then Profits. Jest to nazwa pakietu niezbędnych narzędzi internetowych do prowadzenia biznesu online. Aktualnie używam tego pakietu do prowadzenia swojego bloga, z czego jestem bardzo zadowolony. Teraz nie będę opisywał zalet tego pakietu. Zrobię to w kolejnych nagraniach video. Natomiast możliwości jakie dają poszczególne narzędzia internetowe przedstawię w kolejnych artykułach.

Już teraz umieszczam pierwszy film, w którym pokażę jak zarejestrować konto w Host Then Profits. Filmy z tej kategorii dostępne są pod adresem:

http://www.pawelprotas.pl/filmy/host-then-profits/

W kolejnych pokażę jak wygląda konto od środka.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o narzędziach internetowych w tym zestawie oraz jak skutecznie wykorzystać je w Twoim biznesie online, to zapraszam Cię na darmowe szkolenia, które odbywają się w ramach projektu Akademia Nowoczesnego Marketingu w każdą sobotę o godzinie 11:00. Szkolenia te odbywają się pod adresem:

http://www.pawelprotas.pl/gvoacademy

Projekt Akademia Nowoczesnego Marketingu powstał równolegle z wejściem na rynek polski pakietu Host Then Profits of firmy GVO, dzięki działalności jednego z liderów marketingu internetowego w Polsce – Jacka Dudzica. Dzięki jego zaangażowaniu i wyjątkowo dobrych efektów promocji tego pakietu, firma GVO postanowiła nawiązać bliższą współpracę. Już teraz w większości ten pakiet jest w języku polskim. A to dopiero początek rozwoju tego projektu.

Akademia Nowoczesnego Marketingu kieruje się dewizą, która jest dla mnie ważna. Każdy ma swój biznes, ale nawzajem się wspieramy, aby każdy osiągnął swoje cele i odniósł sukces.

Akademia Nowoczesnego MarketinguW wyniku działań Jacka Dudzica jutro, czyli czwartek 15 grudnia 2011 roku o godzinie 20:30 odbędzie się webinar ze specjalnym udziałem światowego lidera w marketingu internetowym Mike Filsaime. Już teraz zapisanych jest na to wyjątkowe wydarzenie ponad 1000 osób. Ilość miejsc jest ograniczona i w każdej chwili zapisy mogą zostać zakończone. Zarezerwuj sobie miejsce pod adresem:

http://www.pawelprotas.pl/15grudnia

Twój biznes online przyniesie Ci oczekiwane rezultaty jeśli połączysz ze sobą 3 elementy:

 1. Korzystaj z profesjonalnych narzędzi internetowych, o których napisałem w tym artykule
 2. Rozwijaj się poprzez nabywanie wiedzy od ludzi doświadczonych w ebiznesie, a następnie korzystaj z tej wiedzy w praktyce
 3. Nigdy się nie poddawaj! Nawet jeśli długo nie widzisz efektów, to wciąż działaj i szukaj nowych rozwiązań, bo Twój sukces jest tuż za rogiem.

Tym mocnym akcentem kończę ten wpis i do zobaczenia na szkoleniach ebiznesu.

Paweł Protaś podpis

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • Blip
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Gadu-Gadu Live
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Forumowisko
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • Drukuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Czemu służy to pytanie?