Lista dla Narzędzia internetowe

Narzędzia internetoweDo prowadzenia biznesu online potrzebujesz narzędzi internetowych. W tej kategorii znajdziesz artykuły, które pokazują jak możesz skorzystać z tych narzędzi dla rozwoju Twojego biznesu.

Cześć z tych narzędzi jest niezbędna, aby wystartować z biznesem w Internecie jak np. webhosting i domena. W końcu, aby zaistnieć w Internecie musisz mieć stronę internetową. Najlepiej, aby to była strona WWW umieszczona na swoim serwerze i na własnej domenie. Można oczywiście założyć nawet za darmo stronę na obcym serwerze i na nie swojej domenie. Jednak odradzam Ci takie rozwiązanie. To jest dobry sposób do testów, nauki i zabawy, ale z pewnością nie do profesjonalnych działań biznesowych.

 

Przychodzi mi teraz do głowy jeden pomysł, kiedy dla biznesu warto założyć stronę na obcym web hostingu i na nie swojej domenie. Chodzi o Fan Page na portalu społecznościowym Facebook. Jednak pamiętaj, że to tylko dobry dodatek. Twoja strona internetowa to podstawa do działań w Internecie.

 

Gdy już masz swoją stronę WWW na swoim webhostingu i na własnej domenie, to przyjrzyj się innym narzędziom internetowym, z których warto skorzystać do swojego e-biznesu.

 

Kolejnym narzędziem wartym uwagi jest autoresponder. Służy on do rozsyłania automatycznie wcześniej przygotowanych maili do osób na Twojej liście adresowej. Dzięki niemu będziesz mógł zbierać adresy mailowe i automatycznie rozsyłać wartościową treść do swoich czytelników. Jest to skuteczniejsza metoda na generowanie obrotu niż tradycyjne odsyłanie ludzi od razu na strony sprzedażowe.

 

Jeszcze pewnie długo mógłbym pisać o przydatnych narzędziach internetowych. Na koniec chcę Ci zwrócić uwagę, że dzisiaj wydarzenia (z ang. event) przyciągają uwagę i gromadzą wielu ludzi w jednym miejscu. Można w jednej chwili zgromadzić sporą społeczność interesującą się daną dziedziną, w której prowadzimy biznes. W tym celu możesz skorzystać z pokoju wideokonferencyjnego, aby zebrać ludzi z całego świata w jednym miejscu dzięki Internetowi.

 

Właśnie o takich i o wielu innych narzędziach internetowych dowiesz się z artykułów i zawartych w nich filmach, poniżej tego tekstu.

 

Życzę Ci miłej lektury i czekam na Twoje komentarze.

 

Narzędzia oddzielnie czy w pakiecie?

Narzędzia internetowe są niezbędne byś prowadził działalność w internecie. Potrzebujesz co najmniej hostingu i domeny. A jeżeli chcesz zwiększyć efektywność to przyda Ci się między innymi autoresponder.

I dostęp do narzędzi można zdobywać na dwa główne sposoby. Możesz zdobywać dostęp do każdego narzędzia oddzielnie, a możesz kupić dostęp do wszystkich narzędzi w ramach jednego pakietu.

W tym wpisie porównam oba te sposoby na dostęp do narzędzi. Każde rozwiązanie posiada pewne zalety i pewne wady. Czytaj dalej

Jak autoresponder zaoszczędzi Twój czas na wysyłaniu e-mailów?

Host Then Profits

W tym artykule opiszę Ci narzędzie internetowe zwane autoresponderem. We wcześniejszym wpisie wstępnie powiedziałem do czego służy. Teraz rozwinę ten temat i pokażę Ci jak z niego korzystać na przykładzie autorespondera, którego sam używam. Czytaj dalej

Host Then Profits – Jakim linkiem polecać narzędzia internetowe od GVO?

Host Then Profits

W tym poście pokażę Ci jak wygląda Twój link partnerski, którym będziesz polecał innym usługi firmy GVO. Dalej powiem Ci co jeszcze możesz zrobić z tym linkiem. Skuteczniejszym sposobem na polecanie jest kierowanie osób na darmowe szkolenia z biznesu online. Dowiesz się jak wygląda Twój link polecający do pokoju konferencyjnego tych szkoleń. Czytaj dalej

Host Then Profits – Jak zarządzać strukturą w programie partnerskim firmy GVO?

Host Then Profits

W tym artykule pokażę Ci na przykładzie mojego konta Host Then Profits jak zarządzać strukturą w programie partnerskim. Czytaj dalej

Host Then Profits – Jak działa program partnerski od firmy GVO?

Host Then Profits

Na używaniu narzędzi internetowych z pakietu Host Then Profits zarabiasz podwójnie. Przede wszystkim używasz je do prowadzenie swojego biznesu online. A dodatkowo możesz zarobić na polecaniu usług firmy GVO, z których korzystasz. Ja tak robię i chcę się z Tobą podzielić jak działa ten program partnerski jaki oferuje firma GVO. Czytaj dalej

Host Then Profits – Co możesz zmienić na swoim profilu i jakie wsparcie uzyskasz?

Host Then Profits

W tym poście dowiesz się jakich zmian możesz dokonać na swoim profilu na koncie Host Then Profits. Pokażę Ci gdzie zmienisz numer swojej karty płatniczej. Powiem Ci więcej o koncie Titanium i jak go możesz nabyć. Usłyszysz też jak działa pomoc firmy GVO, z której wiele skorzystałem z pozytywnym skutkiem. Czytaj dalej