Misja bloga

nowe technologie

Witam Cię na moim blogu poświęconym tematyce nowych technologii w biznesie online.

Nazywam się Paweł Protaś i zapraszam Cię do zapoznanie się z materiałami, jakie przygotowałem i jakie mam w planach przygotować.

Jeśli:

  • interesuje Cię poznanie nowych technologii, które warto wykorzystać w biznesie online,
  • chcesz nauczyć się obsługiwać te nowe technologie,
  • chcesz informacji, gdzie nabyć te nowe technologie,

to trafiłeś we właściwe miejsce.

biznes onlineMam wieloletni plan rozwoju mojego bloga i chcę aby treści, które umieszczę tutaj dały Ci odpowiedzi na dręczące Cię pytania oraz rozwiązania na Twoje problemy w tej tematyce. Dlatego proszę Cię, abyś razem ze mną współtworzył tego bloga zostawiając komentarze do tego co robię, jak i pisał o tym, co chciałbyś, aby pojawiło się na tym blogu i w jakiej formie.

Ponad rok temu nie używałem jeszcze żadnego Systemu do Zarządzania Treścią w skrócie CMS. Również nie miałem swojej strony internetowej oraz temat hostingu i domeny był mi obcy. Miałem doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, ale to było dawno temu. Ponad tydzień czasu codziennie walczyłem z WordPress, aby mój blog wyglądał jak tego chcę.

Już wtedy wiedziałem, że chcę założyć bloga, abyś Ty miał szansę przejść taką drogę jak, tylko że w bardziej komfortowy sposób niż ja:). Każdy kiedyś zaczyna i na początku jest trudno. Jednak ten wysiłek jest warty uczucia satysfakcji i dumy, że udało Ci się dokonać tego, co chciałeś.

Przedarłem szlak i teraz możesz pójść za mną, aby dojść tam, gdzie ja teraz jestem. Po to właśnie piszę artykuły i robię filmy na blogu, abyś mógł uzyskać satysfakcjonujące Cię rezultaty. Zawsze można coś ulepszyć, a rozwój to fascynująca przygoda.

Czekam na Twoje komentarze pod artykułami. Powiedz mi, czy zrozumiale opisałem dane zagadnienie. Jakie jeszcze masz pytania i problemy w danym temacie. A całkiem możliwe, że zainspirujesz mnie do napisania nowego artykułu i nagrania video.

Dziękuje Ci za każdy Twój komentarz i mail.

Jaki jest Twój największy problem w temacie technologii internetowych?

Dodaj komentarz