Host Then Profits – Jakim linkiem polecać narzędzia internetowe od GVO?

Host Then Profits

W tym poście pokażę Ci jak wygląda Twój link partnerski, którym będziesz polecał innym usługi firmy GVO. Dalej powiem Ci co jeszcze możesz zrobić z tym linkiem. Skuteczniejszym sposobem na polecanie jest kierowanie osób na darmowe szkolenia z biznesu online. Dowiesz się jak wygląda Twój link polecający do pokoju konferencyjnego tych szkoleń.

Link partnerski w Host Then Profits firmy GVO

Jak wygląda Twój link partnerski dla usług GVO?

Gdzie znaleźć link partnerski w Host Then Profits

Na stronie głównej Twojego konta Host Then Profits znajdziesz zestaw linków polecających. Do promowania tego pakietu używam linku, który jest po środku drugiej linii. Na filmie jest on w pierwszej linii. W późniejszym czasie GVO zaczęło sprzedawać usługę pokojów wideokonferencyjnych o nazwie MeetCheap. Link polecający do tej usług jest teraz w pierwszej linii. Jeśli znasz osoby, które mogą zainteresować się tylko takim pokojem to podeślij im ten link do MeetCheap.

Link partnerski do Host Then Profits prześlij do osób, które potrzebują zestawu narzędzi internetowych. Struktura linka wygląda tak, że na początku jest Twoja nazwa użytkownika w GVO a później po kropce hostthenprofit.com/pl. Jak ja się rejestrowałem wszystko było jeszcze po angielsku i wtedy taki link nie miał tej końcówki po ukośniku pl. Możesz używać obu wersji. Z końcówką pl podawaj dla Polaków, a dla innych osób ze świata bez niej, to wtedy strona będzie w języku angielskim.

Jakim linkiem mogę polecić szkolenia w tematyce biznes online?

Szkolenia biznes online GVO AcademyKliknij odnośnik po lewej stronie o nazwie GVO Academy. Tutaj znajdziesz harmonogram szkoleń. Kiedyś był tu spis szkoleń prowadzonych przez szkoleniowców z USA. Teraz jest tutaj rozpiska szkoleń, które odbywają się co tydzień. Prowadzone są przez polskich marketerów internetowych. Ta grupa osób stworzyła projekt o nazwie Akademia Nowoczesnego Marketingu. Jej celem jest prowadzenie nowych osób zainteresowanych działalnością biznesową przez Internet. Od czasu powstanie tego projektu szkolenia te są dostępne dla każdego za darmo. Z czasem może się to zmienić i będą one dostępne nadal za darmo, ale już dla osób, które korzystają z usług GVO.

Jak widzisz główne szkolenie odbywa się w soboty o godzinie 11. Szkolenia techniczne prowadzone są w czwartki o godzinie 21. Możesz wejść do pokoju, gdzie odbywają się te szkolenia.

Link do pokoju szkoleniowego w Host Then Profits

Po kliknięciu otwiera się pokój konferencyjny, gdzie wpisz swoje imię i nazwisko, a następnie kliknij OK. W tym pokoju na samej górze i na dole po prawej stronie są banery, które prowadzą do strony z rejestracją do pakietu Host Then Profits. Na takim szkoleniu osoba dostaje wartościową wiedzę oraz gotowe rozwiązanie w postaci zestawu narzędzi internetowych. Jak jest zainteresowana to od razu po szkoleniu może zarejestrować się do korzystania z usług GVO za Twoim poleceniem.

Na górze strony jest inny link. Zaczyna się od Twojej nazwy użytkownika GVO i kończy gvoacademy.com. Ten link kieruje na stronę, na której osoba możesz wybrać jeden z dostępnych języków i dostać się do pokoju szkoleniowego w tym języku. Na tej samej zasadzie w pokoju są banery do rejestracji.

Niestety, ale na tej stronie nie widać jak wygląda Twój link polecający do pokoju konferencyjnego do szkoleń w języku polskim. Może kiedyś się to zmieni, a teraz pokażę Ci jak wygląda Twój link.

www.gvoacademy.com/polska/?id=TwojLoginGVO

W miejscu TwojLoginGVO wpisz swoją nazwę użytkownika GVO.

Jak zamaskować i skrócić link partnerski?

Często linki partnerskie kończą się Twoją nazwą użytkownika tak jak w przypadku powyżej. Jak osoba zobaczy taki link może specjalnie obciąć tą końcówkę i normalnie otworzy jej się strona do rejestracji. W ten sposób może zarejestrować się, ale Ty nie uzyskasz żadnych prowizji od polecenia. Poza tym takie linki potrafią być długie i ciężkie do zapamiętania. Zaraz dowiesz się jak zabezpieczyć swoją pracę, aby nie można było obciąć Twojej końcówki oraz skrócić link, aby był łatwiejszy do zapamiętania.

Wpisz w Google wyrażenie „skracanie linku”. Znajdziesz strony, na których za darmo możesz zamaskować i skrócić swój dowolny link. Znajdź taką stronę, gdzie masz dodatkowe pole, w którym możesz wpisać swoją dowolną nazwę jak ma wyglądać link. Bez tego pola skrócisz link, ale będzie miał on w sobie kilka losowych cyfr i liter, np. tnij.org/f3jsk3. Przyznasz, że link jest krótki, ale nieładnie wygląda i trudno zapamiętać ciąg losowych znaków.

Strona www i pola do skracania linku

Ze strony głównej Twojego konta Host Then Profits skopiuj link partnerski. Najlepiej kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Kopiuj adres linku. Następnie wejdź na stronę ze skracaniem linku i wklej skopiowany wcześniej Twój link partnerski. Po kliknięciu przycisku w stylu Skróć pojawi się nowy skrócony link. Jednak jak wspomniałem wcześniej lepiej najpierw wpisz swoją nazwę jaką chcesz, aby pojawiła się w linku.

Najbardziej polecam maskować linki nazwą Twojej domeny. W moim przypadku linki zaczynają się od mojej domeny bloga czyli pawelprotas.pl i po ukośniku nadaje różne nazwy odpowiednie do tego, co kryje się pod tym linkiem, aby łatwo było zapamiętać i skojarzyć. Uzyskałem to dzięki wtyczce na moim blogu opartym na WordPress. Pokażę Ci jak to zrobić w innym filmie.


Jeśli podoba Ci się artykuł to kliknij poniżej przycisk „Lubię to!”.

Wpisz poniżej swój komentarz dotyczący tego wpisu i filmu. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne lub masz dodatkowe pytania, to wpisz je poniżej. Jakie są Twoje doświadczenia w związku z linkami partnerskimi i co najlepiej dla Ciebie działa?

Paweł Protaś podpis

Następny artykuł z serii to Jak autoresponder zaoszczędzi Twój czas na wysyłaniu e-mailów?

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • Blip
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Gadu-Gadu Live
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Forumowisko
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • Drukuj

Dodaj komentarz