Host Then Profits – Jak zarządzać strukturą w programie partnerskim firmy GVO?

Host Then Profits

W tym artykule pokażę Ci na przykładzie mojego konta Host Then Profits jak zarządzać strukturą w programie partnerskim.

Zarządzanie strukturą w programie partnerskim Host Then Profits firmy GVO

Dział Twój biznes GVO

Po lewej stronie na końcu strony znajdziesz taką tabelkę z linkami. W tym wpisie omówię poszczególne funkcje, abyś wiedział do czego Ci się przydadzą. Tekst do tego artykułu i film robiłem w innym czasie i trochę zaszło zmian w wyglądzie strony internetowej.

Twoja struktura

Drzewko w programie partnerskim firmy GVO

Każda kolejna linia pod Twoją nazwą użytkownika, która jest na samej górze, tworzy kolejny poziom. Na tym obrazku widzisz 2 poziomy. Takie osoby mogę pojawić się w Twojej strukturze:

 • Osoby oznaczone kolorem zielonym są aktywnymi parterami, czyli opłaciły swoje konto w ostatnim miesiącu.
 • Osoby podkreślone czerwoną kreską są bezpośrednio przez Ciebie polecone.
 • Próbni partnerzy to te osoby, które sprawdziły możliwości konta przez 7 dni i jak na razie pod tym czasie nie opłaciły konta na cały miesiąc.
 • Twoje pozycje profitowe będą oznaczone jasnoniebieskim kolorem. Na górze drzewka widać informację ile możesz mieć pozycji profitowych i ile już wykorzystałeś.
 • Pozycje profitowe innych osób są oznaczone fioletowym kolorem i podpisane nazwą użytkownika tej osoby razem ze znakiem $ i cyfrą określającą, która to już w kolejności pozycja profitowa tej osoby.
 • Gdy robiłem film partnerzy zblokowani byli oznaczanie w drzewku, a później zostało to wycofane. Ta informacja pozostała jedynie w tabelce poniżej drzewka. Osoby, które przestały opłacać swoje konto są partnerami zblokowanymi. Na filmie błędnie powiedziałem, że chodzi o naruszenia regulaminu. Takie konto dalej zostaje, więc po wniesieniu opłaty można ponownie skorzystać ze swojego konta.

Pod drzewkiem jest podsumowanie ilościowe poszczególnych partnerów na poziom i całą strukturę w postaci tabelki. Dalej zobaczysz jakie osoby są nad tobą w całej strukturze tego programu partnerskiego. Niektóre osoby podają namiary na siebie, więc możesz się z nimi skontaktować.

Wyślij emaila do swojej struktury

W tym miejscu możesz skontaktować się z osobami z Twojej struktury, jak i z dowolną osobą korzystającą z tego programu partnerskiego. Możesz wysłać wiadomość do następujących osób:

 • Osobiście poleceni – każda osoba bezpośrednio przez Ciebie polecona na dowolnym poziomie.
 • Poleceni pierwszego poziomu – do każdej osoby na Twoim pierwszym poziomie, czyli będących bezpośrednio pod Tobą w strukturze.
 • Darmowi użytkownicy – osoby, które są pod Tobą w strukturze, ale tych osób sam nie poleciłeś. Znaleźli się pod Tobą, ponieważ ktoś z poziomów nad Tobą zapisał tą osobą w Twojej grupie.
 • Partnerzy oczekujący – osoby, które zarejestrowały konto, ale go od samego początku nie opłacili. Dobrze jak skontaktujesz się z tymi osobami i spytasz czy mają jakiś problem z pełną rejestracją, bo może to być problem z brakiem karty kredytowej.
 • Partner w strukturze poniżej i strukturze powyżej według nazwy użytkownika – wpisz w polu obok tej opcji nazwę użytkownika osoby posiadającej konto w GVO, aby wysłać wiadomość konkretnie tylko do tej osoby. Nie ma znaczenie, w którym miejscu struktury znajduje się ta osoba.

Tutaj treść wpisujesz jak zwykły tekst bez formatowania. Jeśli chcesz sformatować tekst, np. pogrubić lub pochylić tekst to zaznacz na dole opcję Wyślij jako HTML. W takim wypadku możesz w tekście użyć znaczników HTML, aby sformatować tekst.

Na filmie pokazuje jak wykonać niektóre podstawowe zmiany wyglądu tekstu w HTML. Więcej o kodzie HTML będę mówił w innych wpisach. Przykładowe użycie tagów HTML przedstawiłem też w artykule i filmie, w którym pokazałem jak utworzyć stronę internetową w WordPress.

Jeśli nie znasz HTML to nie problem, ponieważ na dole po prawej stronie jest przycisk Editor. Gdy go klikniesz pojawi się nowe okno, w którym możesz pisać tekst i formatować go poprzez zaznaczanie wybranych przez Ciebie fragmentów tekstów i następnie klikanie odpowiednich ikon. To wygląda podobnie jak w edytorze tekstu.

W ten sposób zmieniasz wygląd tekstu, a kod HTML tworzy się automatycznie. Ikoną HTML możesz podejrzeć jaki kod HTML został wygenerowany przez ten edytor. Oczywiście zawsze możesz ten kod sam zmodyfikować, gdy edytor nie ma funkcji, które chcesz wykorzystać, a znasz się na języku HTML. Na koniec kliknij ikonę dyskietki, aby zapisać zmiany w tekście i kodzie HTML.

Na dole w polu Tekst rezygnacji z subskrypcji wpisz tekst jaki zobaczy każda osoba pod koniec maila jaki wysyłasz, aby zblokować wysyłanie maili przez Ciebie do niej. Gdy ktoś kliknie link obok tego napisu, to więcej nie otrzyma wiadomości od Ciebie. Niektóre osoby mogę nie chcieć otrzymywać od Ciebie wiadomości, więc po to jest ta opcja.

Uwaga! Przed wysłaniem wiadomości zaznacz cały tekst wiadomości i skopiuj go. Kliknij zaznaczony tekst prawym przyciskiem myszy i Kopiuj lub użyj skrótu klawiaturowego Ctrl+C. Często jest tak, że jak jesteś długo zalogowany na koncie na jakiejś stronie internetowej, to po pewnym czasie bezczynności zostaniesz automatycznie wylogowany z konta dla bezpieczeństwa.

Niestety, ale pisanie tekstu system nie odczytuje jako akcję. Przy dłuższym pisaniu i kliknięciu przycisku Wyślij może okazać się, że zostałeś wylogowany i cały tekst, który napisałeś zniknie. Gdy przed wysłaniem skopiujesz tekst, to po ponownym zalogowaniu taki tekst możesz wkleić skrótem Ctrl+V. To uchroni Cię przed stratą Twojej pracy. Inną opcją jest napisanie wcześniej tekstu w edytorze tekstu i wklejenie go do pola tekstowego na tej stronie.

Twoje kontakty

W tym oknie możesz znaleźć kontakty do osób, które są potencjalnie zainteresowane usługami firmy GVO. Na 100% nie jestem pewien, ale przypuszczam, że tutaj znajdziesz osoby, które znalazły się dzięki Tobie na jednej ze stron firmy GVO i zostawiły swoje dane. Możesz z takimi osobami skontaktować się, aby sprawdzić czy faktycznie chcą skorzystać z narzędzi internetowych. Jeśli nie teraz, to może w przyszłości będą Twoimi partnerami.

Wyślij emaila do swoich kontaktów

Na górze tej strony określ do osób z jakiego przedziału czasowego chcesz wysłać wiadomość. Twoje kontakty pojawiają się w różnym czasie, więc możesz określić czy chcesz wysłać wiadomość do każdej osoby i wpisać cały przedział czasowy, w którym działasz w GVO lub np. w określonym miesiącu. Dalej jest podobnie jak przy wysłaniu wiadomości do osób ze struktury programu partnerskiego. Jest tutaj parę różnic.

Tekst rezygnacji z subskrypcji jest na górze, a nie na dole jak wcześniej. Teraz na jednej stronie masz dostępny edytor tekstu, gdzie tworzysz wiadomość w wersji sformatowanej w HTML. Niżej wpisz ten sam tekst, ale już bez formatowania. To jest taka gwarancja, że każdy może odczytać Twoją wiadomość. Niektóre osoby nie mogę odczytać wiadomości w HTML, ale na pewno odczytają sam tekst. Pamiętaj o skopiowaniu tekstu przed wysłaniem.

Jak kierować rozwojem swojej struktury programu partnerskiego GVO?

Przejdź do Edytuj swój profil. Każda osoba, które zarejestruje się z Twojego polecenia trafią do Twojej grupy. System automatycznie ustawia każdą kolejna osobą pod Tobą wypełniając całą matrycę 4×10. Najpierw wypełni całą pierwszą linię, czyli 4 osoby bezpośrednio pod Tobą. Następnie przejdzie do wypełniania całego drugiego poziomu, czyli pod każda osobą z pierwszego poziomu zapisze 4 osoby. Jednak niekoniecznie to może być korzystne dla Ciebie. Jest na to sposób.

W polu Ustaw Spillover/Miejsce na wpisz nazwę użytkownika konta GVO, pod którą to osobą, chcesz dopisywać kolejne osoby w Twojej grupie. W ten sposób Twoja grupa będzie budowała się w głąb w jednej z odnóg jakiej sobie zażyczysz. System chroni Cię przed ewentualnym błędem wpisania złej nazwy użytkownika. W takim wypadku zobaczysz na górze strony napisane czerwonymi literami o powodzie błędu.

Podałem taki przykład w prezentacji o programie partnerskim Host Then Profits. Nawiązałeś  współpracę z osobą, która chce aktywnie rozwijać swoją grupę. Umówiłeś się z tą osobą, że teraz będziesz wpisywał swoje osoby pod nią, ponieważ widzisz jego potencjał do działania. Dzięki tej funkcji co wyżej opisałem, możesz to zrobić.

Twoje prowizje i wypłaty

Możesz zobaczyć jakie prowizje uzbierałeś i od kogo w określonym przedziale czasowym. Jest to pokazane w tabelce pod linkiem Twoje prowizje. Twoje prowizje z danego miesiąca możesz wypłacić między 15 a 21 dniem w kolejnym miesiącu.

Uzbieraj przynajmniej 20$, aby dostać wynagrodzenie w prowizji. Jeśli nie masz takiej kwoty to prowizje przechodzą na kolejne miesiące, aż spełnisz wymóg i wtedy dostaniesz wypłatę na kartę Payoneer. Jakie prowizje uzyskałeś z poszczególnych miesięcy i co zostało Tobie wypłacone znajdziesz pod linkiem Historia wypłat.

Na stronie głównej Twojego konta Host Then Profits też znajdziesz rozpiskę na dni, kiedy miałeś odwiedziny na stronach przechwytujących oraz ile zarobiłeś z danego dnia.


Jeśli podoba Ci się artykuł to kliknij poniżej przycisk „Lubię to!”.

Wpisz poniżej swój komentarz dotyczący tego wpisu i filmu. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne lub masz dodatkowe pytania, to wpisz je poniżej. Co sądzisz o funkcjach jakie są dostępne w programie partnerskim firmy GVO?

Paweł Protaś podpis

Następny artykuł z tej serii to Host Then Profits – Jakim linkiem polecać narzędzia internetowe od GVO?

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • Blip
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Gadu-Gadu Live
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Forumowisko
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • Drukuj

Komentarze: 4

 1. Paweł świetne nagranie …. miło mi mieć ciebie w swojej drużynie

 2. Artur Wiktor pisze:

  W artykule tym znalazłem wazne instrukcje na które nie zawsze zwracam uwage. Od teraz na pewno wszystkiego będę pilnował. Powiedz mi jeszcze Pawle jak budujesz strukturę w Gvo? Po dwie osoby i w głąb? czy masz może godną polecenia strategie?

  Pozdrawiam
  Artur Wiktor ostatnio opublikował..Poradniki GVOMy Profile

Dodaj komentarz