Host Then Profits – Jak się zarejestrować?

Host Then Profits

We wcześniejszym moim artykule przedstawiłem 6 niezbędnych narzędzi internetowych do prowadzenia biznesu online. Takie narzędzia możesz znaleźć w jednym pakiecie o nazwie Host Then Profits firmy GVO. Korzystam z tego pakietu i chcę Ci pokazać jego możliwości.

Rejestracja konta w Host Then Profits

Możesz wypróbować ten zestaw na 7 dni za 1$. Normalna cena to 9,97$ za miesiąc. Teraz pokażę Ci jak przebiega proces rejestracji. Możesz to zrobić pod adresem: http://pawelprotas3.hostthenprofit.com/pl/

Jak ja się rejestrowałem strona jak i cały ten pakiet był w języku angielskim. Teraz jak czytasz ten tekst i oglądasz ten film większość jest już zrobiona po polsku. Mogę się jeszcze zdarzyć niedociągnięcia lub braki w tłumaczeniu, ale z czasem będzie coraz lepiej.

Jak zarejestrować się w Host Then Profits

Najpierw wpisz swoje imię i adres e-mail w zaznaczonych polach na obrazku powyżej, a następnie kliknij przycisk Zacznij teraz. Po tym pojawią się w tym samym miejscu pola do wpisania nazwy użytkownika i hasła, jakim będziesz logował się do systemu. Tą samą nazwę użytkownika będziesz używał do polecania tego pakietu narzędzi internetowych, jeśli przypadną Ci to gustu.

Za polecania firma GVO wynagradza, ale o tym powiem w innym wpisie. Jak widzisz niżej pojawia się nazwa użytkownika lub imię i nazwisko osoby, która poleciła Ci te narzędzia internetowe. To co tam się pojawi zależy od Ciebie. Zobaczysz później jak będę pokazywał edycję profilu.

Po ponownym kliknięciu przycisk Zacznij teraz pojawi się formularz do wypełnienia reszty potrzebnych danych. Należy podać takie dane jak: imię, nazwisko oraz ulica, miasto, województwo, kod pocztowy, kraj, co składa się na adres zamieszkania i na koniec numer telefony do ewentualnego kontaktu pracowników firmy GVO z Tobą.

W drugiej części formularza należy podać dane karty płatniczej do płatności internetowych. GVO jest firmą amerykańską, więc u nich płatności wykonuje się kartami kredytowymi. Jest to jedyna możliwość opłacenia konta. Jest to wygodny sposób opłat, ponieważ w odpowiednim czasie pobierana jest kwota z karty i nie trzeba samemu za każdym razem robić przelewu, co zaoszczędzi Ci czas.

Niektóre banki posiadają wypukłe karty debetowe, którymi możesz płacić w Internecie lub karty wyłącznie do płatności internetowych, np. mBank posiada takie karty. Najczęściej należy najpierw zmienić limit takiego rodzaju płatności z domyślnego 0 zł. Wystarczy zalogować się na swoje konto bankowe i w menu karty zmienić ten limit.

Innym tymczasowym rozwiązaniem może być umówienie się z osobą, którą znasz i posiada taką kartę, aby podała Ci dane swojej karty. Przez ten czas będziesz regulował z tą osobą należności, póki nie będziesz miał swojej karty. Jak będziesz miał już swoją, to w prosty sposób zmienisz numer karty. Również później pokażę Ci jak to zrobić.

Uzupełnij pola w formularzu:

 • Nazwa zgodna z danymi na karcie kredytowej – wpisz tutaj imię i nazwisko właściciela karty, które widnieje na tej karcie.
 • Numer karty kredytowej – wpisz ciąg cyfr, który widać na przedniej stronie karty.
 • Kod karty kredytowej – znajdziesz go na drugiej stronie karty. Są to 3 ostatnie cyfry, które tam znajdziesz. Możliwe że będą tam tylko 3 cyfry.
 • Data ważności – wybierz miesiąc i rok do kiedy ważna jest karta. Widać to na przedniej strony karty.
 • Metoda płatności – to napis na przedniej strony karty jak Visa, MasterCard lub inne.

Na koniec kliknij przycisk Prześlij zamówienie.

Jeśli pojawi się jakaś oferta promocyjna zwiększająca możliwości konta na rok czasu to wiedz, że później w każdej chwili możesz zwiększyć możliwości konta do wersji Titanium. Co daje takie konto, przedstawię Ci w innym wpisie.


Jeśli podoba Ci się artykuł to kliknij poniżej przycisk „Lubię to!”.

Wpisz poniżej swój komentarz dotyczący tego wpisu i filmu. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne lub masz dodatkowe pytania, to wpisz je poniżej. Z jakich narzędzi internetowych chcesz korzystać i nauczyć się wykorzystać ich pełne możliwości?

Paweł Protaś podpis

Następny artykuł z tej serii to Host Then Profits – Jakie narzędzia internetowe uzyskasz?

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • Blip
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Gadu-Gadu Live
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Forumowisko
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • Drukuj

Komentarze: 1

 1. tomek pisze:

  Ciekawe na ile się to sprawdza…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Czemu służy to pytanie?