Host Then Profits – Jak działa program partnerski od firmy GVO?

Host Then Profits

Na używaniu narzędzi internetowych z pakietu Host Then Profits zarabiasz podwójnie. Przede wszystkim używasz je do prowadzenie swojego biznesu online. A dodatkowo możesz zarobić na polecaniu usług firmy GVO, z których korzystasz. Ja tak robię i chcę się z Tobą podzielić jak działa ten program partnerski jaki oferuje firma GVO.

Program partnerski Host Then Profits firmy GVO

Bonus na szybki start

 

Bonus na szybki start w programie partnerskim Host Then Profits

Zacznę od fazy pierwszej nazwanej quick start bonus (czyli bonus na szybki start), za bezpośrednie polecanie. Firma GVO płaci 50% prowizji w pierwszym miesiącu osób bezpośrednio przez Ciebie zarejestrowanych. Chodzi tutaj o każdy pierwszy miesiąc osoby, którą bezpośrednio polecisz, a ona opłaci za ten jej pierwszy miesiąc korzystania z tego pakietu, czyli 9,97$. Opłata ta będzie naliczona dopiero po 7 dniach testowania za 1$. Czyli przeliczając 50% z 9,97$ to 4,98$ jest do odebrania od firmy GVO z prowizji.

Jak zwiększyć wynagrodzenia z bonusu na szybki start?

Jednak tą kwotę możesz zwiększyć. Jeśli polecisz pakiet Host Then Profits przynajmniej 10 osobom w jednym miesiącu i te osoby opłacą za miesiąc korzystania z tych narzędzi internetowych 9,97$ to za każdą taką osobę otrzymasz z I fazy, nie 50%, lecz 75% ich wpłaty, czyli 75% z 9,97$ daje 7,47$.

Ale to jeszcze nie koniec. Jak będziesz ambitnie działał, a polecanie tego pakietu jest dla Ciebie samą przyjemnością, to zarobisz jeszcze więcej. A mianowicie jak pozyskasz przynajmniej 25 partnerów w tym samym miesiącu to za każdą osobę otrzymasz, nie 50 ani 75%, lecz aż 100%. Czyli teraz już za każdą osobę dostaniesz tyle ile ona sama zapłaci za używanie narzędzi internetowych w Host Then Profits, czyli 9,97$.

Tak dla podsumowania i utrwalenia I fazy, czyli quick start bonus, pokaże przykłady.

Jeśli pozyskasz:

 • 9 nowych partnerów poleconych przez Ciebie w tym samym miesiącu  to zarobisz  $44.82 prowizji, ponieważ -   9 osób x $4.98 da tobie właśnie taką kwotę.
 • Już 10 nowych partnerów w miesiącu da ci kwotę równą $74.70 bo 10 x $7.47 daje taką kwotę.
 • 30 nowych partnerów w miesiącu -  30 x $9.97 = $299.10 prowizji.
 • 50 nowych partnerów w miesiącu -  50 x $9.97 = $498.50 prowizji.

Jak sam widzisz, możesz uzyskać ładny zarobek na start. Pokażę  Ci teraz II fazę, czyli budowa Twojej struktury i wynagrodzenie w kolejnych miesiącach.

Struktura programu partnerskiego firmy GVO 

Budowa struktury programu partnerskiego firmy GVO

Struktura buduje się automatycznie i oparta jest na schemacie hybrydowej matrycy 4×10. Oznacza to, że pod każdą osobą możesz zapisać maksymalnie 4 osoby i utworzyć maksymalnie 10 poziomów pod tobą.

Przy poleceniu w pierwszym miesiącu nowej osoby dostałeś 50, 75 lub 100% wpłaty tej osoby. W kolejnych miesiącach za taką osobę będziesz dostawał 5% od jej wpłaty, czyli 5% * 9,97$ = 0,49$. Może to być większa kwota jeśli ta osoba w przyszłości ulepszy konto do wersji Titanium. W takim wypadku od takiej osoby zarobisz 5% * 44,95$ (bo tyle wynosi miesięczne utrzymanie konta Titanium) = 2,24$. To wynagrodzenie otrzymujesz od każdej osoby pod tobą. Jeśli ktoś zapisze pod tobą osobę, to też od niej dostajesz ten rodzaj wynagrodzenia w każdy miesiąc, jeśli oczywiście dana osoba opłaciła swoje konto.

Nie myśl, że to już koniec możliwości zarobku. 

Bonus dopasowany

 • —  20% prowizja
 • —  Od osoby bezpośrednio przez Ciebie poleconej
 • —  Posiadasz konto Titanium

Dodatkowo od drugiego miesiąca korzystania z pakietu Host Then Profits możesz otrzymywać bonusową, 20-procentową prowizję – tzw. bonus dopasowany. Nie tylko otrzymasz standardowe wcześniej omówione 5% do dziesięciu poziomów w dół, ale też 20% od wypłat zarobionych przez swoich bezpośrednio zasponsorowanych osób, również aż do dziesięciu poziomów pod Tobą. Jednak taka bonusowa prowizja jest wypłacana tylko członkom  posiadającym opłacane konto TITANIUM. Oprócz większych możliwości konta Titanium, które omówiłem w poprzednim artykule, teraz już wiesz jaką dodatkową korzyść niesie ze sobą te ulepszone konto.

W jaki sposób bonus dopasowany da Ci ogromne zyski?

Chcę podkreślić zasadniczą różnicę między standardowymi 5% zarobku a 20% bonusu dopasowanego. Wtedy zrozumiesz dlaczego bonus dopasowany pozwoli Ci na wysokie zarobki. Te podstawowe 5% jest liczone od opłaty miesięcznej danej osoby. Natomiast bonus dopasowany to 20% z zarobku danej osoby bezpośrednio przez Ciebie poleconej.

Pokażę Ci to na przykładzie. Masz pod sobą 4 bezpośrednio polecone osoby, nie koniecznie w pierwszym poziomie. Trochę nie przez przypadek dałem tutaj akurat 4 osoby. Później Ci to wyjaśnię. Natomiast reszta osób pod tobą pojawiła się dzięki pracy innych osób w tym programie partnerskim, polecając tak samo jak Ty i akurat zapisali swoje osoby pod tobą.

Jak działa bonus dopasowany w programie partnerskim Host Then Profits

Jola zarobiła 23$ w danym miesiącu, a 20% z jej zysków to 4,6$. Tyle właśnie zarobisz od Joli dzięki bonusowi dopasowanemu. I tak dalej reszta osób. W sumie te 4 osoby zarobiły w danym miesiącu 150$, a z 20% daje to 30$, które właśnie zarobiłeś w tym miesiącu z bonusu dopasowanego.

I co w tym takiego genialnego?

Otóż, jeśli osoby, które bezpośrednio sam zaprosiłeś będą dużo zarabiać w tym programie partnerskim, to ty będziesz zarabiał jeszcze więcej.

A jaki płynie z tego wniosek?

Jeśli pomożesz tym osobom, aby więcej zarabiały, czyli sprawisz, że będą miały więcej osób pod sobą, które opłacają swoje konta, to ty na tym zyskasz. A teraz omówię pulę bonusową.

Pula bonusowa 

Pula bonusowa jaką rozdaje firma GVO dla najlepszych polecających

Pula bonusowa, to specjalny dodatek motywacyjny dla liderów rekrutacji. Otrzymujesz ją niezależnie od tego, jakie generujesz obroty. GVO rozdziela 10% całkowitego dochodu netto pomiędzy dwudziestoma najlepiej rekrutującymi partnerami każdego miesiąca. To ile dostaniesz zależy od obrotu firmy w danym miesiącu oraz zajętego miejsca w tabeli. Osoby będące najwyżej otrzymają najwięcej z tej puli 10%.

Co to jest Pozycja profitowa?

Profit Position czyli po polsku pozycja profitowa to dodatkowa pozycja w Twojej strukturze, którą uzyskujesz bezpłatnie. Możesz ją umieścić w dowolnym miejscu, nawet poniżej 10 poziomu.

Jedną taką pozycję otrzymujesz za każde 14 opłaconych kont w swojej strukturze (bez względu na to, kto je bezpośrednio polecił). Im większą masz strukturę tym więcej system udostępni Ci takich pozycji.

Jak mogę zarobić na pozycjach profitowych?

Pierwszym jest przedłużenie matrycy poniżej 10 poziomu. Wystarczy umieścić ją na 10 lub 11 poziomie pod mocno rozwijającą się częścią struktury, aby pobierać prowizje z kolejnych 10 poziomów w dół. Teraz już wiesz, że tak naprawdę struktura nie ogranicza się do 10 poziomów, lecz możesz ją rozszerzać praktycznie w nieskończoność.

Drugim jest zwielokrotnienie dochodów z miejsca, gdzie struktura rozwija się najlepiej. Na przykład. Załóżmy, że znajdujesz osobę, która zainteresowana jest rozwijaniem biznesu. Informujesz go, że jeśli dołączy do systemu, zajmiesz pozycję pod nim wspierając go oraz pomagając mu budować i rozwijać biznes. A przecież już wiesz jak działa bonus dopasowany, to właśnie tutaj drzemie moc tego programu partnerskiego – Połączenie dowolnej ilości pozycji profitowych razem z bonusem dopasowanym.

Jak odblokować funkcję pozycji profitowych?

Należy osobiście polecić narzędzia internetowe Host Then Profits co najmniej sześciu osobom.

Kiedy zacznę zarabiać z pozycji profitowej?

Aby korzystać z prowizji generowanych pod nasz pozycją profitową musisz umieścić pod nią dwie osobiście polecone osoby. Jeśli posiadasz 10 pozycji profitowych musisz pod każdą z nich umieścić 2 osobiście polecone osoby, aby z wszystkich pobierać prowizje.

Kiedy spełnisz warunek posiadania struktury, której masz przynajmniej 14 aktywnych użytkowników i polecisz osobiście 6 osób do korzystania z usług GVO w tym momencie w zakładce Your Downline lub Twoja struktura na samej górze strony pojawi się informacja o ilości dostępnych pozycji profitowych, a także formularz wyboru konta, pod którym chcesz umieścić jedną z nich.

Jak wygląda pozycja profitowa w mojej strukturze?

Są one zaznaczone innym obrazkiem oraz podpisane loginem, czyli Twoją nazwą użytkownika w GVO z dodatkowym na końcu dopiskiem $1, $2, $3, i tak dalej w zależności od kolejnego numeru Twojej pozycji profitowej. Na przykład twój login to Pablo, to twoje kolejne pozycje profitowe będą wyglądać tak: Pablo$1 Pablo$2 Pablo$3 itd.

Bonus 5 poleconych

Bonus 5 poleconych od firmy GVO

Teraz powiem Ci o dwóch dodatkowych bonusach, które zmieniły zasady wypłat, o których powiem Ci pod koniec tego artykułu. Pierwszym z nich jest bonus polecenia 5 osób. Za każde pięć osób, które sam polecisz w ciągu tygodnia i te osoby opłacą swoje konto dostaniesz od firmy GVO 100$. Jeśli uda Ci się pozyskać 10 osób to uzyskasz 200$ itd.

Bonus 100 poleconych

Bonus 100 poleconych w programie partnerskim od firmy GVO

Drugi bonus jest dla liderów zaangażowanych w polecanie usług firmy GVO. Jeśli uda Ci się samemu polecić 100 osobom ten zestaw narzędzi internetowych i te osoby w każdym miesiącu opłacą swoje konto, to dodatkowo w każdym miesiącu otrzymasz 500$. Jeśli będziesz działał dalej i pozyskasz 200 aktywnych osób, to dostaniesz 1000$ itd.

Wymagania planu wynagrodzeń

Plan wynagrodzeń w programie partnerskim Host Then Profits

Na koniec chcę Ci powiedzieć coś ważnego. Właśnie teraz powiem Ci dlaczego w przykładzie z bonusem dopasowanym podałem akurat 4 osoby. Otóż, aby w ogóle zacząć zarabiać w tym programie partnerskim musisz sam polecić przynajmniej 2 osoby. Kiedy polecisz 2 osoby zaczniesz otrzymywać prowizję z osób do 2 poziomu. Kiedy polecisz przynajmniej 4 osoby będziesz otrzymywał prowizję do 5 poziomu.

Wcześniej wystarczyło polecić 4 osoby, aby mieć wypłaty do 10 poziomu, lecz uległo to zmianie ze względu na dwa dodatkowe bonusy 5 i 100 poleconych. Teraz aby mieć wypłatę z 10 poziomów musisz polecić 6 osób. Podsumowując te wymogi podkreślę, że przynajmniej 2 polecone bezpośrednio przez Ciebie osoby w danym miesiącu muszą opłacić swoje konto, abyś w ogóle otrzymał prowizję.


Jeśli podoba Ci się artykuł to kliknij poniżej przycisk „Lubię to!”.

Wpisz poniżej swój komentarz dotyczący tego wpisu i filmu. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne lub masz dodatkowe pytania, to wpisz je poniżej. Co Ci się podoba w systemie wynagrodzeń wielopoziomowego programu partnerskiego firmy GVO?

Paweł Protaś podpis

Następny artykuł z tej serii to Host Then Profits – Jak zarządzać strukturą w programie partnerskim firmy GVO?

Podziel się na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • Blip
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • Gadu-Gadu Live
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Forumowisko
 • Kciuk.pl
 • LinkedIn
 • Drukuj

Komentarze: 9

 1. Adrian pisze:

  Extra blog i super wiedza :-) Czekam na kolejne wpisy i
  pozdrawiam :-)
  Adrian ostatnio opublikował..Jak pomnażać pieniądze w Banners Brokers?My Profile

 2. Eryk pisze:

  Też działam w programie partnerskim GVO, ale zaczynam od zera, ponieważ nie mam jeszcze zbudowanej listy adresowej ani stron/blogów z dużym ruchem. Muszę więc poczekać na pierwsze efekty:-)

  Bardzo dobry artykuł. Dzięki.
  Eryk ostatnio opublikował..Podsumowanie miesiąca sierpień i wrzesieńMy Profile

 3. Eryk pisze:

  wiem, że takie blogi, na których pokazuje się konkretne działania i kwoty jakie się zarabia cieszą się dużym zainteresowaniem. Sam lubię czytać takie blogi i uczyć się od innych:-)

  Jest to też sposób na unikalną treść, której internauta nie znajdzie na innej stronie bo piszę o konkretnych działaniach i kwotach, które dotyczą konkretnie mojej osoby.

  Z tymi zarobkami to trochę stanąłem w miejscu, ale myslę, że to chwilowe:-)
  Eryk ostatnio opublikował..Moje działania w ciągu ostatnich trzech miesięcyMy Profile

  • Witaj Eryku. Gratuluję inicjatywy w działaniach w programach partnerskich. Z Twoją wytrwałościę jestem przekonany, że osiągniesz swój cel finansowy. Jak napisałeś u siebie na blogu pozycjonowanie wymaga dużo systematycznej pracy, aby efekty zwiększały się. Przyznam się, że u mnie z tym słabo, bo bardziej mnie kręci tworzenies tron i przekazywanie w tej tematyce wiedzy, niż systematyczne umieszczanie linków. Czasem to robię, nie licząc linków jakie umieszczam na moich profilach w portalach społecznościowych. Czy jest jeszcze coś Eryku, co Cię interesuje oprócz działania w programach partnerskich?

 4. Mateusz pisze:

  Pawle, czy opis całego systemu prowizji w gvo jest u Ciebie aktualny?
  Mateusz ostatnio opublikował..Czy wiesz, jak pozycjonować strony, aby zajmować pierwsze miejsce w google?My Profile

 5. Mateusz pisze:

  Panie Pawle! Wiem, że już trochę czasu minęło od opublikowania tego postu, ale czy mógłby mi Pan udzielić informacji czy nadal ten biznes funkcjonuje? Przyznam szczerze, że zainteresował mnie ten temat i chciałbym się przyjrzeć temu bliżej, a nie chce tracić czasu, gdyby okazało się, że to już nie funkcjonuje. Pozdrawiam!
  Mateusz ostatnio opublikował..Wydanie reszty – czy to obowiązek i kto powinien martwić się o drobne?My Profile

Dodaj komentarz